Regulamin sklepu

REGULAMIN

REGULAMIN w brzmieniu obowiązującym od 01 kwietnia 2020r. 

Generalnie- Zrobimy wszystko, aby zakupy przyniosły Ci satysfakcję. Wraz z produktem najwyższej jakości otrzymujesz wieczystą gwarancję.

 

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy https://emelradom.pl, nazywany w dalszej części Regulaminu Sklepem jest własnością firmy BUCIKI DLA DZIECI Katarzyna Kucharska, ul. Warszawska 20A, 26-600 Radom, NIP: 5732712381, numer konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI 07 1050 1793 1000 0092 9596 1412
 1. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Do poprawnego dokonywania zakupów konieczna jest przeglądarka internetowa z opcją przeglądania grafiki.
 2. Sklep internetowy https://emelradom.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
 3. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierającymi podatek VAT), wyrażonymi w złotych polskich (PLN). Wiążąca dla Stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki, które podawane są oddzielnie.
 4. Do każdej transakcji sklep wystawia dokument sprzedaży.
 5. Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w Sklepie są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych oraz do prezentacji na innych stronach internetowych bez zgody Sklepu.
 6. Regulamin określa zasady zakupów w Sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w Regulaminie.
 7. Sklep ma prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

Oferta

 1. Produkty prezentowane w Sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 2. Niektóre artykuły w Sklepie to pojedyncze modele. Istnieje ryzyko, że produkt zostanie zakupiony przez innego Klienta w czasie kiedy dany Klient kontynuuje zakupy. Jeżeli po złożeniu zamówienia zaistnieje sytuacja, i zamówione obuwie będzie niedostępne w magazynie sklepu, to Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu i podejmuje decyzję o sposobie dalszego postępowania.
 3. Udzielone rabaty nie łączą się z promocjami, przecenami oraz wyprzedażami.

Płatność i Wysyłka

 1. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i potwierdzenie kliknięciem na opcję "potwierdź zamówienie". Przyjęcie przez sklep https://emelradom.pl zamówienia potwierdzane jest drogą e-mailową.
 2. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki wyliczane według ilości produktów, wartości zamówienia i wybranej przez Klienta formy dostawy i płatności.
 3. Sklep umożliwia następujące formy płatności za zamówione produkty: -  Przedpłata przelewem na konto bankowe:     ING BANK ŚLĄSKI  PL 34 1050 1793 1000 0092 6266 8586. -  Za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki u kuriera (wyłącznie na terenie Polski) -  Gotówka w przypadku odbioru osobistego -  W siedzibie sklepu w Częstochowie przy ul. Ludowej 10. - Szybkie płatności PayU Ponadto wszystkie powyższe dane potrzebne do sfinalizowania transakcji podane są również w wysyłanym automatycznie e-mailu.
 4. Zamówienia z opcją płatności- przedpłata - realizowane będą po potwierdzeniu wpływu należności na konto sklepu.  W momencie złożenia zamówienia w tym trybie następuje rezerwacja towaru na potrzeby realizacji zamówienia. Przy zadeklarowaniu przedpłaty zamówienie nieopłacone w ciągu 3 dni będzie anulowane.
 5. Oferowane przez Sklep produkty  wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie.
 6. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon.
 7. Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta - należy zaznaczyć tę prośbę w miejscu „Uwagi” podczas składania zamówienia.
 8. Sklep nie realizuje zamówień, które nie zawierają wszystkich wymaganych danych lub są one niepoprawne.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub nie pełnie wypełnionych formularzy zamówienia.
 10. Chwilą zawarcia umowy jest przyjęcie zamówienia przez sklep
 11. Klient ma prawo dokonać zmiany w zamówieniu włącznie z całkowitą rezygnacją do momentu wysłania towaru. Zmiany można dokonać przez e-maila na adres sklepu : sklep@emelradom.pl, a rezygnacji z zamówienia poprzez przesłanie drogą e-mailową oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 12. Wprowadzane zmiany mogą wydłużyć czas realizacji zamówienia.

Koszty i czas przesyłki

 1. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki wyliczane według wagi, ilości produktów, wartości zamówienia i wybranej przez Klienta formy dostawy i płatności. Na Państwa życzenie zakupiony towar może zostać przesłany firmą kurierską DPD w wybrane miejsce dostawy, na terenie Polski. Koszt wysyłki może wynieść odpowiednio: - paczka pobraniowa 20,50 PLN - przy wybraniu formy płatności pobranie - paczka zwykła 17 PLN - przy wybraniu formy płatności przedpłata lub PayU
 2. Zadeklarowany przez firmę kurierską DPD czas dostarczenia przesyłki wynosi 2 dni robocze. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy powstały z winy DPD.
 3. Sklep zobowiązuje się do nadawania paczek dokładnie zabezpieczonych. Jednakże w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych paczki lub prób otwierania należy sporządzić protokół reklamacyjny w obecności Kuriera.
 4. W przypadku przesyłek zaginionych, zwrot równowartości zamówienia może być dokonany po ustaleniu faktycznych losów przesyłki. Czas udzielenia odpowiedzi na reklamację wg regulaminu firmy DPD wynosi do 30 dni.

Reklamacje

 1. Wszystkie produkty dostępne w Sklepie są nowe i objęte wieczystą gwarancją producenta „Emel” s.c.
 2. Sprzedawca - Sklep jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).
 3. Klient, reklamujący obuwie z tytułu rękojmi, jest zobowiązany odesłać wraz z załączonym dowodem zakupu wadliwe obuwie na koszt Sprzedawcy na adres:   „Emel” s.c. Ul. Ludowa 10, 42-215 Częstochowa.
 4. Obuwie powinno być czyste, suche, odesłane najlepiej w sztywnym opakowaniu.
 5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu szkody, który należy spisać przy odbiorze przesyłki w obecności kuriera.
 6. Sklep zobowiązuje się ustosunkować do pisemnej reklamacji Klienta w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania
 7. Sklep zobowiązuje się usunąć usterkę lub wymienić wadliwy produkt na nowy. W przypadku braku towaru Sklep zaoferuje Klientowi inne, dostępne obuwie lub zwróci równowartość ceny produktu.

Zwroty

 1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz .U. 2014r. poz 827 ze zm.) Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość składając na adres Sklepu oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od otrzymania produktów objętych umową. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia drogą e-mailową przed jego upływem.
 2. W razie odstąpienia od umowy umowa, uważana jest za niezawartą. To, co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
 3. Zwracany towar prosimy odsyłać razem z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu na adres siedziby sklepu: Emel Radom, ul. Warszawska 20A, 26-600 Radom.
 4. Przesyłkę należy zapakować tak, aby nie została uszkodzona w czasie transportu.
 5. Sklep zobowiązuje się w ciagu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej, zwrócić przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy równowartość zwracanych produktów wraz z kosztami przesyłki w cenie najniższej podanej w warunkach dostawy.
 6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.                                                          
 7. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu. Sklep nie przyjmuje przesyłek zwrotnych odsyłanych na koszt Sklepu oraz wysyłanych za pobraniem.

 

Postanowienia Końcowe

 1. Produkty prezentowane na stronach sklepu https://emelradom.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz stanowią zaproszenie do składania ofert za pomocą sieci elektronicznej.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 3. Akceptacja Regulaminu jest dobrowolna, ale konieczna w celu dokonania zakupu w sklepie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą pod numerem telefonu: +48 661 463 188  w godz. 9.00 - 17.00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl